Eripuhastustööd

Tegemist on kord aastas tehtava koristusliigiga, mille käigus tehakse põrandatele süvapesu ning liigutatakse ka mööblit, kontoriinventari ja seadmeid. Seda selleks, et pääseda ligi ja puhastada pinnad kuhu regulaarne hoolduskoristus ei pääse. Tulemuseks on filigraanselt puhas kontori, kaubandus-, lao- või tootmispind, millest on igapäevasel hoolduskoristusel hea jätkata. Tänu eripuhastustöödele, säilivad Teie põrandakatte materjalid värsketena ja pikeneb nende eluiga. Täpsem tööde nimekiri lepitakse kokku arvestades kliendi soove, vajadusi ning objekti eripära.

Akende pesu

Akende pesu alla kuulub klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade ja aknavahede puhastus, sinna kogunenud mustusest. Aknaid on soovitatav pesta vähemalt kaks korda aastas või sagedamini, olenevalt hoone asukohast ning keskkonna iseloomust. Akende välipesu on võimalik teha temperatuuril kuni -5 ºC.
Aknapesu hinda mõjutavad puhastust vajavate akende pind ning akende monteerimis vajadus.
Akende puhastamisel kasutame looduslikku Ameerika sarja Pioneer Eclipse Green.

Madratsite puhastus

Kasutame aurupuhastus süsteemi mis edukalt eemaldab mustuse ja mikroorganismid madratsist.

Vaipkatete puhastus

Selleks, et vaipkatted puhtad püsiksid, tuleks neid vähemalt korra- või kaks aastas põhjalikult märg puhastada. Selles ei aita Teid kindlasti kodused vahendid ega ka tolmuimeja vaid meie. Pakume vaipkatete pesu (keemiline või aurupuhastus).

Kontori ja nahkmööbli puhastus (va. Nubuck)

Teostame tekstiil-, nahkmööbli või erineva kontorimööbli süvapuhastust ja plekkide eemaldamist – see annab mööblile tagasi värske ja puhta väljanägemise.

Pehme mööbli puhastus

Selleks, et diivanid ja tugitoolid puhtad püsiksid, tuleks neid vähemalt korra- või kaks aastas põhjalikult märg puhastada. Selles ei aita Teid kindlasti kodused vahendid ega ka tolmuimeja vaid meie.

Põrandate süvapesu ja vahatamine

Teostame mehhaanilist koristamist ehk masinpesu, mille käigus eemaldub suurem osa sööbinud mustusest. Süvapesu teostamise vajadus sõltub enamasti põrandakatte tüübist ja sellel käidavuse sagedusest. Et vältida põranda määrdumist ning lihtsustada hooldust, on mõistlik kasutada peale masinpesu vaha, küllastusainet või puitpinna korral õli.

Muud puhastusteenused

Saunade, dušširuumide ja vannitubade puhastus.