Aurupuhastus

Aurupuhastus on uusim meetod erinevate pindade puhastamiseks. Lisaks on see keskkonnasõbralik, tõhus ja hügieeniline viis tugeva mustuse ning bakterite eemaldamiseks erinevatelt pindadelt. Auruga on võimalik puhastada põrandad, seinad, wc- ja vannituba, mööbel, madratsid ja vaipkatteid.

Aurupuhastus on ökoloogiline, ohutu ja efektiivne. Seda kasutatakse lasteaedades, koolides, autopesulates, kohvikutes, farmaatsiatehastes, haiglates ja paljudes teistes asutustes. Selle teenuse abil puhastatakse ja desinfitseeritakse erinevad pinnad, aidates luua tervislikku elukeskkonda, takistades seejuures bakterite ja viiruste levikut.

Aurupuhastuse käigus puhastakse pinnad kuuma auruga, mis väljub aurugeneraatorist rõhuga 7-10 bar ja temperatuuriga kuni 150°С. Kõrge surve ja kõrge temperatuur on piisavad, et lahustada igat liiki mustust. Aur desinfitseerib, puhastab ja eemaldab lisaks ebameeldivad lõhnad. Aur tungib sügavatesse pragudesse, kuhu tavaliselt ligi ei pääse, puhastades ka kõige raskemini puhastatavad pinnad.

Enamasti ei kasutata selle loodussõbraliku puhastusprotsessi käigus ühtegi kemikaali, põhikomponendiks on hoopiski vesi. Kuna aur seob ühtlasi ka tolmuosakesi, siis saab sellega vältida ka tolmust tulenevat allergiat, mistõttu on see puhastusmeetod ohutu allergikutele.

Aurupuhastus on sobilik:

⦁ Hallituse, bakterite, tolmulestade, seente ning ebameeldiva lõhna kõrvaldamiseks

⦁ Tualett- ja pesemisruumide desinfitseerimiseks

⦁ Põrandate, lagede, keraamiliste plaatide, vuugivahede puhastamiseks ja desinfitseerimiseks sanitaarruumides

⦁ Raskesti ligipääsetavate pindade puhastamiseks nt. radiaatorid, praod

⦁ Saunalavade ja seinapalkide puhastamiseks

⦁ Ruloode, kardinate ja muude kangaste puhastamiseks

⦁ Pehme mööbli, vaipkatete ja tekstiili efektiivseks puhastamiseks

⦁ Rasva ja kõrbenud toiduplekkide eemaldamiseks erinevatelt pindadelt

⦁ Allergiavaba puhastustulemuse saamiseks

⦁ Kontori ruumide desinfitseerimiseks

Teenuse lõplik hind sõltub pinna suurusest, keerukusest ning määrdumise astmest. Küsi pakkumist!