Parketi paigaldus

LogoSample_ByTailorBrands

PARKETIPRO

Elupinna remondi või büroopinna renoveerimise käigus soovitakse sageli uuendada ka põrandakatteid. Meie tuleme Teile appi parketi paigaldusel ning vajadusel valmistame ette ka aluspõranda, et parkett saaks paigaldatud kvaliteetselt ja põrandal oleks võimalikult pikk eluiga. Parketi paigaldus eeldab kogemusi ning tasast põrandapinda. Kasutame tööde teostamisel Teie valitud, kaasaegseid materjale ja professionaalseid töövõtteid.

Parketi valimine

Kui soovid remonditööde käigus uuendada oma põrandat ja valid põrandakatteks parketi, siis peaksid esmalt selgeks tegema, mis tüüpi parketti soovid. Laminaatparketi valik on väga lai ja väga erineva kasutusklassiga. Laminaatparketti võib paigaldada koju, büroosse ja kaubanduskeskuse fuajeesse, kui valida õige kulumisklassiga parkett. Suurimaks miinuseks võiks lugeda asjaolu, et mehhaanilisi vigastusi ei saa laminaatparketi puhul parandada. Laudparkett ehk mitmest puidukihist (pealmine kiht on väärispuidust) koosnev on väiksema kulumiskindlusega, kuid jala all soojem ja sobilik eluruumides kasutamiseks. Lisaks on sellise parketi puhul võimalik mehaaniliste vigastuste eemaldamine lihvimise abil.

Parketi aluspõrand

Enne parketi paigaldamist tuleb välja selgitada aluspõranda seisukord. Hoolimata sellest, et tavaliste klikkparkettide all kasutatakse alusmatti, peaks aluspõrand olema küllaltki tasane. Betoonpõrandate puhul on võimalik kasutada isevalguvat betooni põranda tasandamiseks, kuid puitpõrandatega ei ole asi nii lihtne. Parketi paigaldamisega ei ole võimalik eemaldada põranda krigisemist ja alustalade läbivajumist. Kui puidust põrand on vajunud või krigiseb, tuleb ette võtta erinevad remonditööd. Krigina vastu võib aidata montaaživahu kasutamine. Kui põranda alustalad on vajunud ja pehkinud, siis tuleks alustada aluspõranda ehitusest.
Tasub aga meeles pidada, et iga põrand on eriline. Täpsema hinnapäringu jaoks võta meiega ühendust!

Pakume parketi paigaldust Tallinnas ja Harjumaal, meie professionaalne meeskond ja kvaliteetsed töövahendid annavad hõlpsalt soovitud tulemuse.

Tallinna ja Harjumaa piires on põranda üle vaatamine ja konsultatsioon tasuta!

Võta meiega ühendust telefoni või e-posti teel!

Tel: +372 56 40 384, E-post: info@puhastuslux.ee